SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Alla IFK-matcher 2023-2024
Datum Klockan Plats Hemmalag Bortalag  Div Res
2023-09-23 10:00 Kalmar IFK Lund Kosta SK 1 1-8
2023-09-23 14:30 Kalmar IFK Lund Lyckeby BTK B 1 8-5
2023-09-23 10:00 Kågeröd IFK Lund B1 Sölvesborgs BTK 2 8-5
2023-09-23 14:30 Kågeröd KFUM Kristianstad IFK Lund B1 2 6-8
2023-09-23 10:00 Bjärred IFK Lund B2 Bjärreds BTK 2 8-4
2023-09-23 14:30 Bjärred IFK Lund B2 Malmö IF 2 8-0
2023-09-23 10:00 Klagshamn IFK Lund C3 Kågeröds BTK B 3 2-8
2023-09-23 14:30 Klagshamn IFK Lund C3 IF Ale 3 7-7
2023-09-23 14:30 Klagshamn IFK Lund C1 Degeberga GoIF 3 2-8
2023-09-23 10:00 IFK-hallen IFK Lund C2 Åstorps BTK B 3 6-8
2023-09-23 14:30 IFK-hallen IFK Lund C2 Klippans BTK 3 7-7
2023-09-24 10:00 Kågeröd Kågeröds BTK IFK Lund Dam 2 6-1
2023-09-24 12:30 Kågeröd IFK Lund Dam Rudalens IF 2 6-3
2023-10-14 10:00 Kosta BTK Enig IFK Lund 1 7-7
2023-10-14 14:30 Kosta BTK Frej IFK Lund 1 7-7
2023-10-14 10:00 IFK-hallen IFK Lund C1 IFK Lund C3 3 4-8
2023-10-14 14:30 IFK-hallen IFK Lund C1 Malmö IF B 3 8-4
2023-10-14 14:30 IFK-hallen IFK Lund C3 IFK Klagshamn 3 5-8
2023-10-14 10:00 Helsingborg Laholm BTK Serve IFK Lund C2 3 8-6
2023-10-14 14:30 Helsingborg Våxtorps BoIS IFK Lund C2 3 3-8
2023-10-14 10:00 Sjöbo Laholm BTK Serve IFK Lund Dam 2 6-1
2023-10-14 12:30 Sjöbo IFK Lund Dam Sjöbo BTK 2 2-6
2023-10-14 15:00 Sjöbo IFK Lund Dam Kågeröds BTK 2 1-6
2023-10-14 10:00 Limhamn IFK Lund F3 IFK Lund F2 6 6-1
2023-10-14 12:30 Limhamn Skurups BTK C IFK Lund F2 6 3-6
2023-10-14 12:30 Limhamn Limhamns BTK D IFK Lund F3 6 4-6
2023-10-15 10:00 IFK-hallen Sölvesborgs BTK IFK Lund B2 2 2-8
2023-10-15 10:00 IFK-hallen IFK Lund B1 Bjärreds BTK 2 8-2
2023-10-15 14:30 IFK-hallen IFK Lund B1 IFK Lund B2 2 6-8
2023-10-15 10:00 Kågeröd BTK Scania B IFK Lund F1 6 6-4
2023-10-15 12:30 Kågeröd IFK Lund F1 Klippans BTK U 6 6-4
2023-10-17 19:15 IFK-hallen IFK Lund D Svedbergs GIF 4 5-8
2023-10-17 19:15 IFK-hallen IFK Lund E Åstorps BTK D 5 2-8
2023-10-24 19:00 Åstorp Åstorps BTK C IFK Lund D 4 8-2
2023-10-26 19:00 Kävlinge BTK Kävlinge C IFK Lund E 5 2-8
2023-11-13 19:15 IFK-hallen IFK Lund D BTK Rekord D 4 6-8
2023-11-13 19:15 IFK-hallen IFK Lund E Kågeröds BTK E 5 7-7
2023-11-18 10:00 Sölvesborg IFK Lund B1 Skurups BTK 2 2-8
2023-11-18 10:00 Sölvesborg Kågeröds BTK IFK Lund B2 2 7-7
2023-11-18 14:30 Sölvesborg KFUM Kristianstad IFK Lund B2 2 4-8
2023-11-18 14:30 Sölvesborg IFK Lund B1 Malmö IF 2 4-8
2023-11-18 10:00 Klagshamn IFK Lund C1 IF Ale 3 8-5
2023-11-18 10:00 Klagshamn IFK Lund C3 Degeberga GoIF 3 5-8
2023-11-18 14:30 Klagshamn IFK Lund C1 Kågeröds BTK B 3 6-8
2023-11-18 10:00 Klippan IFK Lund C2 BTK Rekord C 3 0-8
2023-11-18 14:30 Klippan Åstorps BTK B IFK Lund C2 3 8-2
2023-11-18 10:00 IFK-hallen IFK Lund F3 Malmö IF F 6 1-6
2023-11-18 10:00 IFK-hallen IFK Lund F2 Limhamns BTK D 6 6-4
2023-11-18 12:30 IFK-hallen Malmö IF F IFK Lund F2 6 5-5
2023-11-18 12:30 IFK-hallen BTK Ajax Motion IFK Lund F3 6 5-5
2023-11-18 10:00 Helsingborg Bjärreds BTK U1 IFK Lund U2 B 4-1
2023-11-18 11:30 Helsingborg IFK Lund U2 BTK Rekord U3 B 0-5
2023-11-18 10:00 Kävlinge BTK Kävlinge IFK Lund U5 G 1-4
2023-11-18 11:30 Kävlinge IFK Lund U5 Bjärreds BTK U4 G 3-2
2023-11-18 10:00 Bjärred IFK Lund U6 Kvarnby AK U4 H 0-5
2023-11-18 11:30 Bjärred Winnö IF IFK Lund U6 H 5-0
2023-11-19 10:00 Växjö Kosta SK IFK Lund 1 8-1
2023-11-19 10:00 Strövelstorp Strövelstorps BTK IFK Lund F1 6 6-2
2023-11-19 14:30 Växjö Lyckeby BTK B IFK Lund 1 6-8
2023-11-19 10:00 Kvarnby IFK Lund U3 Kvarnby AK U1 C 3-2
2023-11-19 11:30 Kvarnby Skurups BTK U1 IFK Lund U3 C 2-3
2023-11-19 10:00 Trelleborg IFK Lund U4 Trelleborgs BTK U2 D 2-3
2023-11-19 11:30 Trelleborg Malmö IF U2 IFK Lund U4 D 1-4
2023-11-21 18:30 Helsingborg BTK Rekord F IFK Lund E 5 2-8
2023-11-22 19:00 Landskrona BTK Scania A IFK Lund D 4 8-4
2023-12-09 10:00 Kristianstad Kågeröds BTK IFK Lund B1 2 8-6
2023-12-09 14:30 Kristianstad Sölvesborgs BTK IFK Lund B1 2 4-8
2023-12-09 10:00 IFK-hallen IFK Lund B2 Skurups BTK 2 8-5
2023-12-09 14:30 IFK-hallen Bjärreds BTK IFK Lund B2 2 7-7
2023-12-09 10:00 Malmö IFK Lund C1 IFK Klagshamn 3 2-8
2023-12-09 10:00 Malmö Malmö IF B IFK Lund C3 3 8-0
2023-12-09 14:30 Malmö Malmö IF B IFK Lund C1 3 8-1
2023-12-09 14:30 Malmö IFK Klagshamn IFK Lund C3 3 8-2
2023-12-09 10:00 Laholm Rudalens IF IFK Lund Dam 2 6-1
2023-12-09 15:00 Laholm IFK Lund Dam Laholm BTK Serve 2 5-5
2023-12-09 10:00 Skurup IFK Lund F3 FIFH Malmö B 6 5-5
2023-12-09 10:00 Skurup IFK Lund F2 BTK Ajax Motion 6 6-2
2023-12-09 12:30 Skurup FIFH Malmö B IFK Lund F2 6 5-5
2023-12-09 12:30 Skurup Limhamns BTK C IFK Lund F3 6 6-1
2023-12-10 10:00 IFK-hallen IFK Lund BTK Rekord B 1 8-3
2023-12-10 14:30 IFK-hallen IFK Lund Kvarnby AK 1 8-3
2023-12-10 10:00 Falkenberg Falkenbergs BTK B IFK Lund C2 3 8-0
2023-12-10 14:30 Falkenberg Halmstad BTK D IFK Lund C2 3 8-6
2023-12-10 10:00 Åstorp IFK Lund F1 Kågeröds BTK G 6 6-3
2023-12-10 12:30 Åstorp Åstorps BTK E IFK Lund F1 6 6-4
2023-12-11 19:15 IFK-hallen IFK Lund D Klippans BTK B 4 7-7
2023-12-11 19:15 IFK-hallen IFK Lund E BTK Kävlinge B 5 4-8
2023-12-16 10:00 Kristianstad IFK Lund U1 KFUM Kristianstad  U1 A 4-1
2023-12-16 13:00 Kristianstad IFK Klagshamn U1 IFK Lund U1 A 0-5
2023-12-16 14:30 Kristianstad IFK Lund U1 BTK Rekord U1 A 5-0
2023-12-16 16:00 Kristianstad Trelleborgs BTK U1 IFK Lund U1 A 1-4
2023-12-16 10:00 IFK-hallen IFK Klagshamn U3 IFK Lund U2 B 4-1
2023-12-16 11:30 IFK-hallen IFK Lund U2 BTK Rekord U2 B 1-4
2023-12-16 10:00 Malmö IFK Lund U5 Malmö IF U3 G 4-1
2023-12-16 11:30 Malmö IFK Klagshamn U5 IFK Lund U5 G 0-5
2023-12-16 10:00 Winnö Bjärreds BTK U5 IFK Lund U6 H 1-4
2023-12-16 11:30 Winnö IFK Lund U6 Bjärnums BTK H 5-0
2023-12-17 10:00 Malmö BTK Rekord U4 IFK Lund U3 C 4-1
2023-12-17 11:30 Malmö IFK Lund U3 BTK Scania U1 C 2-3
2023-12-17 10:00 Kvarnby IFK Lund U4 Kvarnby AK U2 D 1-4
2023-12-17 11:30 Kvarnby Trelleborgs BTK U3 IFK Lund U4 D 4-1
2024-01-08 19:15 IFK-hallen IFK Lund D  Kågeröds BTK C 4 3-8
2024-01-10 19:00 Kågeröd Kågeröds BTK C IFK Lund E 5 8-3
2024-01-13 10:00 Malmö Åstorps BTK IFK Lund 1 6-8
2024-01-13 14:30 Malmö BTK Rekord B IFK Lund 1 4-8
2024-01-13 10:00 Malmö IFK Lund B2 Sölvesborgs BTK 2 8-1
2024-01-13 10:00 Malmö Bjärreds BTK IFK Lund B1 2 8-3
2024-01-13 14:30 Malmö IFK Lund B2 IFK Lund B1 2 8-6
2024-01-13 10:00 IFK-hallen IFK Lund C3 IFK Lund C1 3 8-4
2024-01-13 14:30 IFK-hallen IFK Lund C3 Malmö IF B 3 0-8
2024-01-13 14:30 IFK-hallen IFK Klagshamn IFK Lund C1 3 8-0
2024-01-13 10:00 Åstorp Klippans BTK IFK Lund C2 3 8-2
2024-01-13 14:30 Åstorp BTK Rekord C IFK Lund C2 3 8-3
2024-01-13 10:00 Göteborg Sjöbo BTK IFK Lund Dam 2 6-4
2024-01-13 12:30 Göteborg Kågeröds BTK IFK Lund Dam 2 5-5
2024-01-13 15:00 Göteborg IFK Lund Dam Rudalens IF 2 3-6
2024-01-14 10:00 Kågeröd IFK Lund F1 Bjärreds BTK C 6 0-6
2024-01-14 12:30 Kågeröd Åstorps BTK F IFK Lund F1 6 6-2
2024-01-15 19:15 IFK-hallen IFK Lund E BTK Rekord E 5 4-8
2024-01-16 19:00 Höganäs Svedbergs GIF IFK Lund D  4 8-0
2024-01-20 10:00 Malmö IFK Lund F3 Skurups BTK C 6 6-1
2024-01-20 10:00 Malmö IFK Lund F2 Limhamns BTK C 6 5-5
2024-01-20 12:30 Malmö IFK Lund F2 IFK Lund F3 6 5-5
2024-01-22 19:15 IFK-hallen IFK Lund D  Åstorps BTK C 4 0-8
2024-01-23 19:00 Åstorp Åstorps BTK D IFK Lund E 5 8-1
2024-01-27 10:00 IFK-hallen KFUM Kristianstad U1 IFK Lund U1 A 0-5
2024-01-27 13:00 IFK-hallen IFK Lund U1 IFK Klagshamn U1 A 5-0
2024-01-27 14:30 IFK-hallen BTK Rekord U1 IFK Lund U1 A 0-5
2024-01-27 16:00 IFK-hallen IFK Lund U1 Trelleborgs BTK U1 A 2-3
2024-01-27 10:00 Helsingborg Malmö IF U1 IFK Lund U3 C 4-1
2024-01-27 11:30 Helsingborg Kvarnby AK U1 IFK Lund U3 C 3-2
2024-01-27 10:00 Trelleborg Bjärreds BTK U2 IFK Lund U4 D 5-0
2024-01-27 11:30 Trelleborg Trelleborgs BTK U2 IFK Lund U4 D 5-0
2024-01-27 10:00 Helsingborg IFK Lund U5 BTK Rekord U7 G 4-1
2024-01-27 11:30 Helsingborg IFK Lund U5 BTK Kävlinge G 5-0
2024-01-28 10:00 Klagshamn IFK Klagshamn U2 IFK Lund U2 B 4-1
2024-01-28 11:30 Klagshamn IFK Lund U2 Bjärreds BTK U1 B 1-4
2024-01-28 10:00 Kvarnby Tomelilla AIS U3 IFK Lund U6 H 4-1
2024-01-28 11:30 Kvarnby Kvarnby AK U4 IFK Lund U6 H 4-1
2024-01-30 18:30 Helsingborg BTK Rekord D IFK Lund D  4 8-0
2024-01-30 19:15 IFK-hallen IFK Lund E BTK Kävlinge C 5 8-1
2024-02-03 10:00 Åstorp Kvarnby AK IFK Lund 1 1-8
2024-02-03 14:30 Åstorp IFK Lund Åstorps BTK 1 8-6
2024-02-03 10:00 Kågeröd IFK Lund B1 KFUM Kristianstad 2 8-2
2024-02-03 14:30 Kågeröd IFK Lund B1 Kågeröds BTK 2 2-8
2024-02-03 10:00 Bjärred Malmö IF IFK Lund B2 2 4-8
2024-02-03 14:30 Bjärred Skurups BTK IFK Lund B2 2 8-2
2024-02-03 10:00 Klagshamn Degeberga GoIF  IFK Lund C1 3 8-4
2024-02-03 10:00 Klagshamn IF Ale IFK Lund C3 3 8-0
2024-02-03 14:30 Klagshamn Kågeröds BTK B IFK Lund C3 3 8-2
2024-02-03 10:00 Helsingborg IFK Lund C2 Laholm BTK Serve 3 7-7
2024-02-03 14:30 Helsingborg IFK Lund C2 Våxtorps BoIS 3 3-8
2024-02-03 12:30 IFK-hallen Laholm BTK Serve IFK Lund Dam 2 3-6
2024-02-03 15:00 IFK-hallen IFK Lund Dam Sjöbo BTK 2 3-6
2024-02-03 13:30 Landskrona IFK Lund U3 Skurups BTK U1 C 2-3
2024-02-03 15:00 Landskrona IFK Lund U3 BTK Rekord U4 C 3-2
2024-02-03 10:00 Bjärnum IFK Lund U6 Winnö IF H 1-4
2024-02-03 11:30 Bjärnum IFK Lund U6 Bjärreds BTK U5 H 4-1
2024-02-04 10:00 Landskrona IFK Lund F1 Kågeröds BTK F 6 5-5
2024-02-04 12:30 Landskrona IFK Lund F1 BTK Scania B 6 6-2
2024-02-04 10:00 Malmö IFK Lund U4 Malmö IF U2 D 2-3
2024-02-04 11:30 Malmö Kvarnby AK U2 IFK Lund U4 D 5-0
2024-02-06 19:15 IFK-hallen IFK Lund D  BTK Scania A 4 2-8
2024-02-07 19:00 Kågeröd Kågeröds BTK E IFK Lund E 5 8-1
2024-02-10 10:00 Malmö IFK Lund F2 Skurups BTK C 6 5-5
2024-02-10 10:00 Malmö IFK Lund F3 Limhamns BTK D 6 2-6
2024-02-10 10:00 Malmö Bjärreds BTK U4 IFK Lund U5 G 0-5
2024-02-10 11:30 Malmö Malmö IF U3 IFK Lund U5 G 0-5
2024-02-10 12:30 Malmö Malmö IF F IFK Lund F3 6 6-3
2024-02-10 12:30 Malmö Limhamns BTK D IFK Lund F2 6 6-2
2024-02-27 19:15 IFK-hallen IFK Lund E BTK Rekord F 5 8-1
2024-03-07 19:00 Klippan Klippans BTK B IFK Lund D  4  
2024-03-07 19:00 Kävlinge BTK Kävlinge B IFK Lund E 5  
2024-03-09 13:30 Bjärred BTK Rekord U3 IFK Lund U2 B  
2024-03-09 15:00 Bjärred IFK Lund U2 IFK Klagshamn U3 B  
2024-03-11 19:15 IFK-hallen IFK Lund E Kågeröds BTK C 5  
2024-03-13 19:00 Kågeröd Kågeröds BTK C IFK Lund D  4  
2024-03-16 10:00 Helsingborg IFK Lund BTK Frej 1  
2024-03-16 14:30 Helsingborg IFK Lund BTK Enig 1  
2024-03-16 10:00 Skurup IFK Lund B2 KFUM Kristianstad  2  
2024-03-16 10:00 Skurup Malmö IF IFK Lund B1 2  
2024-03-16 14:30 Skurup IFK Lund B2 Kågeröds BTK 2  
2024-03-16 14:30 Skurup Skurups BTK IFK Lund B1 2  
2024-03-16 10:00 Malmö Kågeröds BTK B IFK Lund C1 3  
2024-03-16 14:30 Malmö Degeberga GoIF  IFK Lund C3 3  
2024-03-16 14:30 Malmö IF Ale IFK Lund C1 3  
2024-03-16 10:00 Halmstad IFK Lund C2 Halmstad BTK D 3  
2024-03-16 14:30 Halmstad IFK Lund C2 Falkenbergs BTK B 3  
2024-03-16 10:00 IFK-hallen Klippans BTK U IFK Lund F1 6  
2024-03-16 12:30 IFK-hallen IFK Lund F1 Strövelstorps BTK 6  
2024-03-16 10:00 Winnö Bjärnums BTK IFK Lund U6 H  
2024-03-16 11:30 Winnö IFK Lund U6 Tomelilla AIS U3 H  
2024-03-16 10:00 Limhamn IFK Lund F2 Malmö IF F 6  
2024-03-16 10:00 Limhamn IFK Lund F3 BTK Ajax Motion 6  
2024-03-16 12:30 Limhamn FIFH Malmö B IFK Lund F3 6  
2024-03-16 12:30 Limhamn BTK Ajax Motion IFK Lund F2 6  
2024-03-17 10:00 Helsingborg BTK Rekord U2 IFK Lund U2 B  
2024-03-17 11:30 Helsingborg IFK Lund U2 IFK Klagshamn U2 B  
2024-03-17 10:00 Skurup BTK Scania U1 IFK Lund U3 C  
2024-03-17 11:30 Skurup IFK Lund U3 Malmö IF U1 C  
2024-03-17 10:00 Kvarnby IFK Lund U4 Trelleborgs BTK U3 D  
2024-03-17 11:30 Kvarnby IFK Lund U4 Bjärreds BTK U2 D  
2024-03-17 10:00 Klagshamn IFK Lund U5 IFK Klagshamn U5 G  
2024-03-17 11:30 Klagshamn BTK Rekord U7 IFK Lund U5 G  
2024-03-20 18:30 Helsingborg BTK Rekord E IFK Lund E 5  
2024-04-14 12:30 Åstorp Kågeröds BTK G IFK Lund F1 6  
2024-04-14 10:00 Borrby IFK Lund F2 FIFH Malmö B 6  
2024-04-14 10:00 Borrby IFK Lund F3 Limhamns BTK C 6  
2024-04-14 12:30 Borrby Skurups BTK C IFK Lund F3 6  
2024-04-14 12:30 Borrby Limhamns BTK C IFK Lund F2 6  
2024-04-27 10:00 Bjärred IFK Lund F1 Åstorps BTK E 6  
2024-04-27 12:30 Bjärred Bjärreds BTK C IFK Lund F1 6  
2024-05-19 10:00 Klippan IFK Lund F1 Åstorps BTK F 6  
2024-05-19 12:30 Klippan Kågeröds BTK F IFK Lund F1 6  
Alla IFK-matcher 2022-2023
Datum Klockan Plats Hemmalag Bortalag  Div Res
2022-09-24 10:00 IFK-hallen Halmstad BTK B IFK Lund 1 8-5
2022-09-24 14:00 IFK-hallen IFK Lund Åstorps BTK 1 8-6
2022-09-24 10:00 Kågeröd IFK Lund B1 IFK Lund B3 3 8-4
2022-09-24 14:00 Kågeröd IFK Lund B1 Limhamns BTK 3 8-0
2022-09-24 14:00 Kågeröd Kågeröds BTK B IFK Lund B3 3 5-8
2022-09-24 10:00 Halmstad Horreds BTK B IFK Lund B2 3 1-8
2022-09-24 14:00 Halmstad IFK Lund B2 Sibbarps GoIF 3 8-0
2022-09-24 10:00 Malmö IFK Lund Dam Kågeröds BTK B 2 6-0
2022-09-24 13:00 Malmö Sjöbo BTK IFK Lund Dam 2 1-6
2022-09-25 10:00 Halmstad IFK Lund B2 Halmstad BTK D 3 8-2
2022-09-25 14:00 Halmstad IFK Lund B2 Laholms BTK Serve 3 8-0
2022-10-13 19:15 IFK-hallen IFK Lund C1 Åstorps BTK C 4 8-5
2022-10-13 19:15 IFK-hallen IFK Lund C2 IFK Klagshamn A 4 3-8
2022-10-13 19;00 Kävlinge BTK Kävlinge B IFK lund D2 5 8-2
2022-10-15 14:00 IFK-hallen Våxtorps BoIS IFK Lund B2 3 3-8
2022-10-15 10:00 Trelleborg IFK Lund E2 Trelleborgs BTK B 6 1-6
2022-10-16 10:00 Växjö BTK Rekord B IFK Lund 1 6-8
2022-10-16 14:00 Växjö Lyckeby BTK B IFK Lund 1 7-7
2022-10-16 10:00 Malmö Degeberga GoIF IFK Lund B3 3 7-7
2022-10-16 10:00 Malmö Malmö IF B  IFK Lund B1 3 8-4
2022-10-16 14:00 Malmö IFK Lund B1 Degeberga GoIF 3 8-6
2022-10-16 14:00 Malmö Malmö IF B  IFK Lund B3 3 8-2
2022-10-16 12:30 Laholm IFK Lund Dam Linköpings PK 2 0-6
2022-10-16 15:00 Laholm Laholms BTK Serve IFK Lund Dam 2 1-6
2022-10-16 10:00 Malmö Kvarnby BTK C IFK Lund D1 5 3-8
2022-10-16 10:00 Kågeröd IFK Lund E1 Strövelstorps BTK 6 2-6
2022-10-16 12:30 Kågeröd BTK Scania B2 IFK Lund E1 6 1-6
2022-10-18 19:00 Åstorp Åstorps BTK B IFK Lund C1 4 8-1
2022-10-20 19:15 IFK-hallen IFK Lund D1 Limhamns BTK B 5 8-4
2022-10-20 19:15 IFK-hallen IFK Lund D2 BTK Scania A 5 3-8
2022-10-21 18:00 Malmö FIFH Malmö A IFK Lund C2 4 6-8
2022-10-25 19:00 Åstorp Åstorps BTK D IFK Lund D2 5 8-5
2022-10-27 19:15 IFK-hallen IFK Lund C1 Svedbergs GIF 4 8-1
2022-10-27 19:15 IFK-hallen IFK Lund C2 Skurups BTK B 4 8-0
2022-10-27 19:00 Malmö Malmö IF D IFK Lund D1 5 3-8
2022-10-29 10:00 IFK-hallen IF Ale IFK Lund U2 B 0-5
2022-10-29 11:30 IFK-hallen IFK Lund U2 BTK Rekord U2 B 3-2
2022-10-29 10:00 Helsingborg IFK Lund U3 IFK Lund U4 C 5-0
2022-10-29 11:30 Helsingborg Tomelilla AIS U2 IFK Lund U3 C 1-4
2022-10-29 11:30 Helsingborg IFK Lund U4 BTK rekord U3 C 0-5
2022-10-29 10:00 Trelleborg IFK Lund U5 Trelleborgs BTK U2 D 5-0
2022-10-29 11:30 Trelleborg Skurups BTK U1 IFK Lund U5 D 3-2
2022-10-29 10:00 Skurup IFK Lund U6 Staffanstorps BTK F 1-4
2022-10-29 11:30 Skurup Tomelilla AIS U3 IFK Lund U6 F 5-0
2022-10-29 13:00 Skurup IFK Lund U6 Limhamns BTK U1 F 0-5
2022-10-29 10:00 Kågeröd IFK Lund U7 Kågeröds BTK U1 G 0-5
2022-10-29 11:30 Kågeröd Svedbergs GIF U1 IFK Lund U7 G 4-1
2022-10-29 10:00 Malmö IFK Klagshamn U8 IFK Lund U8 H 5-0
2022-10-29 11:30 Malmö IFK Lund U8 BTK Rekord U7 H 0-5
2022-11-16 19:00 Kågeröd Kågeröds BTK D IFK Lund C1 4 6-8
2022-11-17 19:15 IFK-hallen IFK Lund C2 Bjärreds BTK B 4 8-0
2022-11-17 19:15 IFK-hallen IFK Lund D2 Kågeröds BTK E 5 7-7
2022-11-19 10:00 IFK-hallen IFK Lund Sölvesborgs BTK 1 8-0
2022-11-19 14:00 IFK-hallen BTK Frej B IFK Lund 1 2-8
2022-11-19 10:00 Degerberga Limhamns BTK IFK Lund B3 3 0-8
2022-11-19 10:00 Kågeröd Kågeröds BTK B IFK Lund B1 3 2-8
2022-11-19 14:00 Degerberga IFK Lund B3 IF Ale B 3 5-8
2022-11-19 14:00 Kågeröd Klippans BTK IFK Lund B1 3 3-8
2022-11-19 10:00 Varberg IFK Lund B2 Varbergs BTK 3 8-4
2022-11-19 14:00 Varberg IFK Lund B2 Horreds BTK B 3 8-1
2022-11-19 10:00 Malmö Malmö IF   IFK Lund Dam 2 6-1
2022-11-19 13:00 Malmö Kågeröds BTK B IFK Lund Dam 2 2-6
2022-11-19 10:00 Klippan IFK Lund E1 BTK Kävlinge C 6 4-6
2022-11-19 12:30 Klippan BTK Scania B1 IFK Lund E1 6 6-0
2022-11-19 10:00 Limhamn IFK Lund E2 FIFH Malmö B 6 2-6
2022-11-19 12:30 Limhamn BTK Ajax Motion IFK Lund E2 6 4-6
2022-11-22 18:30 Helsingborg BTK Rekord E IFK Lund D2 5 8-4
2022-11-24 19:15 IFK-hallen IFK Lund C1 Klippans BTK C 4 8-0
2022-11-24 19:15 IFK-hallen IFK Lund D1 Trelleborgs BTK 5 6-8
2022-11-26 11:00 Kåseberga IF Ale C IFK Lund C2 4 3-8
2022-12-06 19:00 Åstorp Åstorps BTK C IFK Lund C1 4 5-8
2022-12-07 19:00 Kågeröd Kågeröds BTK F IFK Lund D2 5 8-4
2022-12-08 19:15 IFK-hallen IFK Lund C2 Kvarnby AK B 4 8-3
2022-12-08 19:15 IFK-hallen IFK Lund D1 IF Ale D 5 7-7
2022-12-10 10:00 Helsingborg IFK Lund BTK Enig 1 8-4
2022-12-10 14:00 Helsingborg IFK Lund Halmstad BTK B 1 5-8
2022-12-10 10:00 IFK-hallen IFK Lund B3 Klippans BTK 3 4-8
2022-12-10 10:00 IFK-hallen IF Ale B IFK Lund B1 3 4-8
2022-12-10 14:00 IFK-hallen IFK Lund B3 IFK Lund B1 3 2-8
2022-12-10 10:00 Malmö Trelleborgs BTK B IFK Lund E2 6 6-2
2022-12-10 12:30 Malmö IFK Lund E2 Limhamns BTK C 6 6-1
2022-12-11 10:00 Landskrona IFK Lund E1 Åstorps BTK E 6 3-6
2022-12-11 12:30 Landskrona IFK Lund D1 Klippans BTK U 6 5-5
2022-12-14 19:00 Malmö Malmö IF C IFK Lund C2 4 1-8
2022-12-15 19:15 IFK-hallen IFK Lund D2 BTK Kävlinge B 5 6-8
2022-12-17 10:00 Klagshamn IFK Klagshamn B IFK Lund D1 5 8-5 
2022-12-17 11:30 Kristianstad IFK Lund U1 BTK Rekord U1 A 4-1
2022-12-17 10:00 Kristianstad IFK Klagshamn U1 IFK Lund U1 A 1-4
2022-12-17 10:00 Malmö BTK Kävlinge U1 IFK Lund U2 B 2-3
2022-12-17 11:30 Malmö IFK Lund U2 Malmö IF U2 B 1-4
2022-12-17 10:00 IFK-hallen IFK Lund U3 IFK Klagshamn U2 C 1-4
2022-12-17 10:00 IFK-hallen Tomelilla AIS U2 IFK Lund U4 C 4-1
2022-12-17 11:30 IFK-hallen BTK Rekord U3 IFK Lund U3 C 4-1
2022-12-17 11:30 IFK-hallen IFK Lund U4 Bjärreds BTK U1 C 0-5
2022-12-17 10:00 Skurup IFK Lund U5 Kvarnby AK U1 D 0-5
2022-12-17 11:30 Skurup IFK Klagshamn U4 IFK Lund U5 D 5-0
2022-12-17 10:00 Limhamn IFK Klagshamn U5 IFK Lund U6 F 5-0
2022-12-17 11:30 Limhamn IFK Lund U6 Limhamns BTK U2 F 0-5
2022-12-17 13:00 Limhamn IFK Lund U6 Malmö IF U3 F 0-5
2022-12-17 10:00 Helsingborg BTK Scania U2 IFK Lund U7 G 5-0
2022-12-17 11:30 Helsingborg IFK Lund U7 BTK Rekord U6 G 0-5
2022-12-17 10:00 Helsingborg Bjärreds BTK U3 IFK Lund U8 H 5-0
2022-12-17 11:30 Helsingborg IFK Lund U8 Malmö IF U4 H 0-5
2023-01-09 19:15 IFK-hallen IFK Lund D1 Kvarnby AK C 5 8-1
2023-01-12 19:15 IFK-hallen IFK Lund D2 BTK Rekord D 5 4-8
2023-01-14 10:00 Helsingborg Åstorps BTK IFK Lund 1 1-8
2023-01-14 14:00 Helsingborg IFK Lund BTK Frej B 1 8-4
2023-01-14 10:00 Kågeröd IFK Lund B3 Kågeröds BTK B 3 7-7
2023-01-14 14:00 Kågeröd IF Ale B IFK Lund B3 3 3-8
2023-01-14 14:00 Klippan IFK Lund B1 Klippans BTK 3 8-3
2023-01-14 10:00 Våxtorp Sibbarps GoIF IFK Lund B2 3 1-8
2023-01-14 14:00 Våxtorp IFK Lund B2 Våxtorps BoIS 3 8-3
2023-01-14 10:00 Klagshamn IFK Klagshamn A IFK Lund C2 4 8-3
2023-01-15 10:00 IFK-hallen Kågeröds BTK G IFK Lund E1 6 6-4
2023-01-15 12:30 IFK-hallen Strövelstorps BTK IFK Lund E1 6 6-1
2023-01-15 10:00 Trelleborg Malmö IF E IFK Lund E2 6 5-5
2023-01-15 12:30 Trelleborg FIFH Malmö B IFK Lund E2 6 3-6
2023-01-16 19:15 IFK-hallen IFK Lund C2 FIFH Malmö A 4 8-2
2023-01-17 19:00 Landskrona BTK Scania A IFK Lund D2 5 8-4
2023-01-17 19:15 IFK-hallen IFK Lund C1 Kågeröds BTK D 4 8-2
2023-01-18 19:30 Limhamn Limhams BTK B IFK Lund D1 5 7-7
2023-01-21     Malmö IF U1 IFK Lund U1 A 0-5
2023-01-21 10:00 Helsingborg IFK Lund U2 Tomelilla AIS U1 B 2-3
2023-01-21 11:30 Helsingborg IFK Lund U2 IF Ale B 4-1
2023-01-21 11:30 Helsingborg IFK Lund U4 IFK Lund U3 C 0-5
2023-01-21 10:00 Helsingborg IFK Klagshamn U2 IFK Lund U4 C 5-0
2023-01-21 10:00 Helsingborg IFK Lund U3 Bjärreds BTK U1 C 2-3
2023-01-21 10:00 IFK-hallen IFK Klagshamn U3 IFK Lund U5 D 3-2
2023-01-21 11:30 IFK-hallen Trelleborgs BTK U2 IFK Lund U5 D 2-3
2023-01-21 10:00 Malmö Skurups BTK U2 IFK Lund U6 F 2-3
2023-01-21 11:30 Malmö Staffanstorps BTK IFK Lund U6 F 3-2
2023-01-21 11:30 Höganäs IFK Lund U8 IFK Klagshamn U6 H 1-4
2023-01-21 13:00 Malmö IFK Lund U6 Tomelilla AIS U3 F 2-3
2023-01-22 10:00 Strövelstorp Strövelstorps BTK IFK lund U7 G 4-1
2023-01-22 11:30 Strövelstorp Kågeröds BTK U1 IFK Lund U7 G 4-1
2023-01-30 19:15 IFK-hallen IFK Lund D1 Malmö IF D 5 8-5
2023-01-30 19:15 IFK-hallen IFK Lund D2 Åstorps BTK D 5 8-3
2023-02-01 19:00 Skurup Skurups BTK B IFK Lund C2 4 1-8
2023-02-02 19:00 Klippan Klippans BTK C IFK Lund C1 4 1-8
2023-02-04 10:00 Växjö IFK Lund BTK Rekord B 1 7-7
2023-02-04 14:00 Växjö IFK Lund Lyckeby BTK B 1 8-5
2023-02-04 10:00 Malmö IFK Lund B3 Degeberga GoIF 3 0-8
2023-02-04 10:00 Malmö IFK Lund B1 Malmö IF B 3 8-1
2023-02-04 14:00 Malmö IFK Lund B3 Malmö IF B 3 5-8
2023-02-04 14:00 Malmö Degeberga GoIF IFK Lund B1 3 2-8
2023-02-04 10:00 IFK-hallen Halmstads BTK D IFK Lund B2 3 5-8
2023-02-04 14:00 IFK-hallen Laholms BTK Serve IFK Lund B2 3 1-8
2023-02-04 10:00 Limhamn IFK Lund E2 BTK Ajax Motion 6 6-2
2023-02-04 12:30 Limhamn Limhamns BTK C IFK Lund E2 6 5-5
2023-02-05 10:00 Kågeröd IFK Lund E1 BTK Scania B2 6 5-5
2023-02-05 12:30 Kågeröd BTK Kävlinge C IFK Lund E1 6 6-1
2023-02-05 10:00 Malmö IFK Lund B1 Kågeröds BTK B 3 0-8
2023-02-05 14:00 Malmö Klippans BTK IFK Lund B3 3 0-8
2023-02-05 14:00 Malmö IFK Lund B1 IF Ale B 3 8-0
2023-02-05 12:30 Laholm Linköpings PK IFK Lund Dam 2 6-1
2023-02-05 15:00 Laholm IFK Lund Dam Laholms BTK Serve 2 6-2
2023-02-07 19:15 IFK-hallen IFK Lund C1 Åstorps BTK C 4 8-1
2023-02-08 19:00 Bjärred Bjärreds BTK B IFK Lund C2 4 2-8
2023-02-08 19:00 Kågeröd Kågeröds BTK E IFK Lund D2 5 8-2
2023-02-10 19:00 Trelleborg Trelleborgs BTK IFK Lund D1 5 8-2
2023-02-11 10:00 IFK-hallen BTK Rekord U3 IFK Lund U4 C 5-0
2023-02-11 10:00 IFK-hallen IFK Lund U3 Tomelilla AIS U2 C 3-2
2023-02-11 11:30 IFK-hallen IFK Lund U4 Tomelilla AIS U2 C 3-2
2023-02-11 11:30 IFK-hallen IFK Klagshamn U2 IFK Lund U3 C 4-1
2023-02-11 10:00 Staffanstorp Limhamns BTK U1 IFK Lund U6 F 5-0
2023-02-11 11:30 Staffanstorp IFK Lund U6 IFK Klagshamn U5 F 0-5
2023-02-11 13:00 Staffanstorp Limhamns BTK U2 IFK Lund U6 F 5-0
2023-02-11 10:00 Höganäs IFK Lund U7 Svedbergs GIF U1 G 2-3
2023-02-11 11:30 Höganäs IFK Lund U7 BTK Scania U2 G 0-5
2023-02-11 10:00 Helsingborg BTK Rekord U7 IFK Lund U8 H 4-1
2023-02-11 11:30 Helsingborg IFK Lund U8 Bjärreds BTK U3 H 0-5
2023-02-12 10:00 Köpingebro BTK Rekord U2 IFK Lund U2 B 2-3
2023-02-12 11:30 Köpingebro IFK Lund U2 BTK Kävlinge U1 B 3-2
2023-02-12 10:00 Malmö IFK Lund U5 Skurups BTK U1 D 2-3
2023-02-12 11:30 Malmö Kvarnby AK U1 IFK Lund U5 D 5-0
2023-02-13 19:15 IFK-hallen IFK Lund C1 Åstorps BTK B 4 6-8
2023-02-19 19:00 Höganäs Svedbergs GIF IFK Lund C1 4 4-8
2023-02-27 19:15 IFK-hallen IFK Lund C2 Malmö IF C 4 8-1
2023-02-27 19:15 IFK-hallen IFK Lund D2 BTK Rekord E 5 1-8
2023-02-28 19:00 Åstorp Åstorps BTK B IFK Lund C1 4 8-5
2023-03-07 19:15 IFK-hallen IFK Lund D2 Kågeröds BTK F 5 6-8
2023-03-08 19:00 Kåseberga IF Ale D IFK Lund D1 5 4-8
2023-03-11 10:00 Sölvesborg Sölvesborgs BTK IFK Lund 1 2-8
2023-03-11 14:00 Sölvesborg BTK Enig IFK Lund 1 8-5
2023-03-11 14:00 IFK-hallen Varbergs BTK IFK Lund B2 3 2-8
2023-03-11 10:00 Malmö IFK Lund Dam Sjöbo BTK 2 3-6
2023-03-11 13:00 Malmö IFK Lund Dam Malmö IF  2 3-6
2023-03-11 10:00 Malmö Kvarnby BTK B IFK Lund C2 4 4-8
2023-03-11 10:00 Malmö IFK Lund E2 Malmö IF E 6 4-6
2023-03-12 10:00 Kävlinge IFK Lund E1 BTK Scania B1 6 0-6
2023-03-12 12:30 Kävlinge Åstorps BTK E IFK Lund E1 6 5-5
2023-03-13 19:15 IFK-hallen IFK Lund C2 IF Ale C 4 8-1
2023-03-13 19:15 IFK-hallen IFK Lund D1 IFK Klagshamn B 5 3-8
2023-03-13 18:30 Helsingborg BTK Rekord D IFK Lund D2 5 8-2
2023-03-15 19:00 Kågeröd Kågeröds BTK D IFK Lund C1 4 4-8
2023-03-18 10:00 Helsingborg BTK Rekord U1 IFK Lund U1 A 0-5
2023-03-18 10:00 Malmö Malmö IF U2 IFK Lund U2 B 5-0
2023-03-18 11:30 Malmö Tomelilla AIS U1 IFK Lund U2 B 4-1
2023-03-18 10:00 Helsingborg Bjärreds BTK U1 IFK Lund U4 C 5-0
2023-03-18 10:00 Helsingborg IFK Lund U3 BTK Rekord U3 C 0-5
2023-03-18 11:30 Helsingborg IFK Lund U4 IFK Klagshamn U2 C 0-5
2023-03-18 11:30 Helsingborg Bjärreds BTK U1 IFK Lund U3 C 5-0
2023-03-18 10:00 Trelleborg IFK Lund U5 IFK Klagshamn U4 D 0-5
2023-03-18 11:30 Trelleborg IFK Lund U5 IFK Klagshamn U3 D 0-5
2023-03-18 10:00 Skurup Malmö IF U3 IFK Lund U6 F 5-0
2023-03-18 11:30 Skurup IFK Lund U6 Skurups BTK U2 F 0-5
2023-03-18 10:00 Landskrona BTK rekord U6 IFK Lund U7 G 0-5
2023-03-18 11:30 Landskrona IFK Lund U7 Strövelstorps BTK G 1-4
2023-03-18 10:00 IFK-hallen Malmö IF U4 IFK Lund U8 H 5-0
2023-03-21 19:15 IFK-hallen IFK Lund C1 Klippans BTK C 4 8-4
2023-04-13 19:15 IFK-hallen IFK Lund C1 Svedbergs GIF 4 8-1
2023-04-15 10:00 Trelleborg IFK Lund U1 Trelleborgs BTK U1 A 3-2
2023-04-15 10:00 Strövelstorp Klippans BTK U IFK Lund E1 6 3-6
2023-04-15 11:30 Trelleborg IFK Lund U1 IFK Klagshamn U1 A 3-2
2023-04-15 12:30 Strövelstorp IFK Lund E1 Kågeröds BTK G 6 6-3
2023-04-20 19:00 IFK-hallen KFUM Kristianstad U1 IFK Lund U1 A 1-4
 
Facebook
Våra sponsorer